Polti gariniai lyginimo ir valymo aparatai

Polti gariniai lyginimo ir valymo aparatai
 • Šių gaminių linija buvo sukurta daugiau nei prieš 30 metų įgyvendinus idėją profesionalų lyginimą naudoti namuose.
 • Su šiais gaminiais gimė nauja rinka: sėkmė atėjo nedelsiant ir metai po metų, Vaporetta laimėdavo vis  daugiau vartotojų visame pasaulyje, siūlydama visiems galimybę atlikti lyginimą lengvai ir gauti profesionalius rezultatus.
 • Profesionalių pasisekimo rezultatų paslaptis slypi garo kokybėje, tinkamoje temperatūroje ir jos greitame panaudojime audinio pluošto lyginimui, kas leidžia iš karto gauti  puikius rezultatus.
 • Rezultatai verti profesionalų dėmesio.
VAPORELLA - lygintuvai buičiai ir profesionalams
Siūlomos geriausios, profesionalios lyginimo garu technologijos, lygintuvai su specialiu garo pistoletu, skirtu pašalinti dėmes, specialiomis lyginimo lentomis su spintelėmis ir nuimamu krepšiu skalbiniams. Su šios serijos lygintuvais naudojama profesionali lyginimo lenta StiraAspira, kurioje įrengtas apipučiamas ir šildomas lyginimo paviršius. Lyginimo lenta gali būti naudojama su bet kokio tipo lygintuvais.
 • Vieno lygintuvo prisilietimo pakanka, kad būtų pašalintos visos raukšles - išlyginami visi audiniai - net ir sunkiausiai pasiduodantys lyginimui;
 • Garų slėgis visada yra puikios kokybės, garas niekada nebūna pernelyg sausas ar per šlapias. Todėl lygintuvas niekada nepaliks audinio per drėgno arba sauso;
 • Garas yra toks efektyvus, kad drabužiai gali būti išlyginti absoliučiai be jokio spaudimo.
 • Todėl lyginant VAPORELLA lygintuvais tekstilės gaminiai ir drabužiai pernelyg nespaudžiami ir todėl nepraranda savo formos (vilna ir medvilnė, palaidinės, sijonai ir t.t.);
 • VAPORELLA sukuria daug didesnio slėgio garą, palyginti su įprastinių laidynių pagaminamu garu;
 • Galimybė reguliuoti garų slėgį bet kokio tipo audiniams, nuo subtilių iki džinsų ir lininių darbužių.
VAPORELLA puikaus  lyginimo rezultatų paslaptis slypi unikaliame boileryje, kuris gamina itin galingą  garą - kurį VAPORELLA išleidžia plona srove.
 • Vienas iš šios serijos lygintuvų pranašumų -  galima ilgai lyginti be pertrūkių, nes lygintuve įrengta speciali talpa vandeniui vandeniu.
 • VAPORELLA  boileryje yra specialus saugos dangtelis, kuris leidžia padidinti lyginimo autonomiją. Boileris užpildomas automatiškai - iš specialaus vandens rezervuaro ir todėl lygintuvu galima dirbti be sustojimo.
Polti gariniai patalpų, baldų ir įrengimų valymo įrenginiai
Mondial Vap gaminių serija, skirta pofesionaliems patalpų valytojams.
Čia galima pasirinkti įrenginius, kurie turi įvairaus galingumo funkcijas: valo karštu garu, atlieka dulkių siurblio  funkcijas, plauna su plovikliais šaltai ar karštu būdu. 
Vaporetto Lecoaspira yra labiausiai išbaigti namų valymo aparatai, nes jie vienu metu atlieka vakuuminio išvalymo ir higienos operacijas:
 • Tai galingi dulkių siurbliai su vandens filtru, skirti kasdien pašalinti dulkes;
 • Tai efektyvūs garintuvai giluminiam visų plaunamų paviršių išvalymui;
 • Jie gali sujungti tris funkcijas - pašalinti nešvarumus, išvalyti ir nusausinti vienu metu;
 • Jie taip pat gali tarnauti kaip veiksminga lyginimo sistema;
 • Jie giliai valo, siurbia iki kietas daleles ir skysčius, džiovina, filtruoja ir grynina orą, viską atlikdami vienos operacijos metu.
Vaporetto gariniai valytuvai garo pagalba pašalina purvą, dulkes, nešvarumus, riebalus, giliai bei natūraliai nuvalo. Vaporetto serijos gaminiai purvo pašalinimui nenaudoja cheminių priemonių, o tiktai garą, kuris padeda atsikratyti purvo, dulkių erkučių ir leidžia pašalinti alergijos pavojų. Dabar galite tvarkyti namų ir biuro patalpas nenaudodami teršiančių medžiagų, o vien tik garą. Kompanija Polti gali pasigirti trisdešimties metų darbo ir specialia praktine patirtimi gaminant buitinę techniką, kuri naudoja vien tik garą.
Nedideliems kasdieniniams valymo darbams Polti paruošė du nedidelius garo valytuvus, skirtus specialiai kruopščiai valyti namus. Šie aparatai  idealiai papildo Vaporetto arba Vaporetto Lecoaspira valytuvų seriją:
 • Vaporettino Lux: garo pistoletas greitiems valymo darbams. Naudojamas viryklės viršaus greitam nuvalymui iš karto po maisto ruošimo, greitam bei kruopščiam plytelių valymui ir tarpų tarp jų apdorojimui. Gerai pašalina kalkes nuo chromuotų paviršių.
 • Vaporetto Mop: naudojamas kaip garo šluota, skirta garais valyti grindis ir kilimus. Paruoštas naudoti iš karto, tereikia pripildyti vandens ir pradėti dirbti
Nedideliems kasdieniniams valymo darbams Polti paruošė kelis nedidelius garo valytuvus, skirtus specialiai kruopščiai valyti namus. Šie aparatai  idealiai papildo Vaporetto arba Vaporetto Lecoaspira valytuvų seriją:
Vaporettino Lux: garo pistoletas greitiems valymo darbams. Naudojamas viryklės viršaus greitam nuvalymui iš karto po maisto ruošimo, greitam bei kruopščiam plytelių valymui ir tarpų tarp jų apdorojimui. Gerai pašalina kalkes nuo chromuotų paviršių.
 • Vaporetto Mop: naudojamas kaip garo šluota, skirta garais valyti grindis ir kilimus. Paruoštas naudoti iš karto, tereikia pripildyti vandens ir pradėti dirbti.
 • Vaporettino Power: garo pistoletas greitiems valymo darbams. Naudojamas viryklės viršaus greitam nuvalymui iš karto po maisto ruošimo, greitam bei kruopščiam plytelių valymui ir tarpų tarp jų apdorojimui. Gerai pašalina kalkes nuo chromuotų paviršių.
 • Vaporettino First: garo pistoletas greitiems valymo darbams. Naudojamas viryklės viršaus greitam nuvalymui iš karto po maisto ruošimo, greitam bei kruopščiam plytelių valymui ir tarpų tarp jų apdorojimui. Gerai pašalina kalkes nuo chromuotų paviršių.
Sani systems elektriniai medicinos prietaisai profesionalams, skirti aukšto lygio sanitarijai aplinkoje su didelės rizikos biologine tarša (2A klasės medicinos prietaisai profesionaliam naudojimui). Prietaisai tiekia aukštos temperatūros (180° C) perkaitintą sausą garą kartu su dezinfekavimo tirpalu HPMed (vandens ir alkoholio tirpalas, kurio sudėtyje yra natrio metasilikatas ir natrio karbonatas). Ten kur naudojama, Polti Sani sistema per kelias sekundes sumažina bakterijų, grybelių ir virusų kolonijų skaičių ant paviršių ir audinių. Tokiu būdu greitai sumažinama infekcijų rizika. Prietaisai naudojami: ligoninėse, pansionatuose, sveikatos priežiūros ir globos įstaigose, mokyklose, viešbučiuose ir kt.
 
Buitinis Steam Disinfector (garo dezinfekcijos) įrenginys namams ir biurams,  prijungiamas prie Vaporetto arba Lecoaspira modelių specialia sujungimo jungtimi ir naudojamas kaip buitinis namų reikmėms skirtas dezinfekavimo įrenginys virusų, bakterijų, erkučių, kitų parazitų naikinimui.
Ceolitas-tai kalnų uolienos mineralas kristalinės struktūros aliumosilikatas

Ceolitas - tai kalnų uolienos mineralai kristalinės struktūros aliumosilikatai, kurių pagrindiniai aktyvūs komponentai – klinoptilolitas ir montmorilonitas

ZeoVIt-ceolitas- produktai iš gamtinio klinioptilolito
ZeoVit produktai pagamintas iš modifikuoto gamtinio ceolito.
Natūralus ceolias perdirbamas, jo savybės pagerinamos po specialaus paruošimo.
ZeoVit sorbentas-ceolitas-ir jo savybės

ZeoVit (ceolitas) sorbentas pagamintas iš modifikuoto gamtinio ceolito.

Ceolitas - ZeoVit Eco Agro stimuliuoja augalų augimą

Ceolitas- ZeoVit® Eco Agro stimuliuoja augalų augimą.

Dėl ceolito efektyvumo augalų tręšimui

Dėl atliktų darbų, siekiant panaudoti ceolitą azotinių trąšų savybių pagerinimui

ZeoVit bandymai auginant žoles įvairiuose substratuose

 ZeoVit - ceolito bandymai auginant žoles įvairiuose substratuose

Ceolitas-Zeovit Sobentas-efektyvus sorbentas nuotekų dumblo tvarkymui
Nuotekų dumblo tvarkymo rekomendacijos naudojant ZeoVit Sorbentą - ceolitą
Fermentai ir bakterijos kanalizacijai

Specialios priemonės su fermentais ir bakterijomis kanalizacijos darbo pagerinimui

Nevalytų ventiliacijos ortakių keliamos problemos

Nevalytų ortakių keliamos problemos

Vandens pažeistų pastatų saugaus remonto metodai

Vandens pažeistų pastatų saugaus remonto metodai

Geros patalpų oro kokybės ekonominės pasekmės

Geros patalpų oro kokybės ekonominės pasekmės

NEXA serijos membraniniai ir stūmokliniai siurbliai

NEXA serijos membraniniai ir stūmokliniai siurbliai