Saugos veidrodžiai

Saugos veidrodžiai

  • Siūlome aukštos kokybės asortimentą darbuotojų saugos ir darbo srityje.
  • Platus produktų asortimentas yra suskirstytas į daugelį kategorijų, todėl lengva rasti tinkamą produktą. 
  • Visų pirma, tai pramoniniai veidrodžiai, skirti stebėti situaciją ir objektų judėjimą cechuose ir sandėliuose.
  • Antra, eismo stebėjimo veidrodžiai keliuose ir gatvėse, perėjose.
  • Trečia, stebėjimo veidrodžiai, skirti stebėti žmonių ir transporto priemonių saugumą parduotuvėse, sandėliuose, gamybos salėse, manevravimo aikštelėse ir automobilių stovėjimo aikštelėse.
  • Daugelis produktų apima novatoriškas technologijas, kad būtų galima rasti sprendimus, kaip apsaugoti aplinką, sveikatą ir saugą darbo vietoje. 
INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 30x100 cm

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 30x100 cm. Naudojamas siekiant pagerinti saugumą ir kontroliuoti darbuotojų ir klientų elgesį parduotuvėse, sandėliuose, parduotuvėse, prekybos centruose, ligoninėse, kalėjimuose, mokyklose, sporto objektuose, maisto pramonės gamyklose ir maitinimo įstaigose.

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 30x40 cm

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 30x40 cm. Plokščias akrilo veidrodis, skirtas naudoti patalpose.

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 50x100 cm

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 50x100 cm. Plokščias akrilo veidrodis, skirtas naudoti patalpose. Jis naudojamas siekiant pagerinti saugumą ir kontroliuoti darbuotojų ir klientų elgesį parduotuvėse, sandėliuose, parduotuvėse, prekybos centruose, ligoninėse, kalėjimuose, mokyklose, sporto objektuose, maisto pramonės gamyklose ir maitinimo įstaigose.

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 60x80 cm

INPEX CHECK OUT plokščias veidrodis, akrilinis, stačiakampis 60x80 cm. Plokščias akrilo veidrodis, skirtas naudoti patalpose. Jis naudojamas siekiant pagerinti saugumą ir kontroliuoti darbuotojų ir klientų elgesį parduotuvėse, sandėliuose, parduotuvėse, prekybos centruose, ligoninėse, kalėjimuose, mokyklose, sporto objektuose, maisto pramonės gamyklose ir maitinimo įstaigose.

Pramoninis veidrodis 40 x 60 cm, akrilas, baltas rėmas
Pramoninis veidrodis 40 x 60 cm, akrilas, baltas rėmas. Užtikrina optimalų ir saugų matomumą eisme, pramoninėse zonose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir išėjimuose. Komplekte yra laikiklis, skirtas montuoti ant 50–85 mm stulpo.
Pramoninis veidrodis 40 x 60 cm, akrilas, baltas ir raudonas rėmas
Pramoninis veidrodis 40 x 60 cm, akrilas, baltas ir raudonas rėmas. EUVEX eismo veidrodžiai patvirtinti naudoti viešuosiuose keliuose
Pramoninis veidrodis 40 x 60 cm, akrilinis, geltonas ir juodas rėmas
Pramoninis veidrodis 40 x 60 cm, akrilinis, geltonas ir juodas rėmas. Kelių veidrodis, skirtas naudoti viduje ir lauke, užtikrina optimalų ir saugų matomumą eisme, pramoninėse zonose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir išėjimuose.
Pramoninis veidrodis 60 x 80 cm, akrilinis, baltas ir raudonas rėmas
Pramoninis veidrodis 60 x 80 cm, akrilinis, baltas ir raudonas rėmas. Atitinka Europos Direktyvos 92/58/EEB dėl būtiniausių darbuotojų saugos ir (arba) sveikatos ženklų reikalavimų reikalavimus.
Pramoninis veidrodis 60 x 80 cm, akrilinis, geltonas ir juodas rėmas

Pramoninis veidrodis 60 x 80 cm, akrilinis, geltonas ir juodas rėmas. Atitinka Europos Direktyvos 92/58/EEB dėl būtiniausių darbuotojų saugos ir (arba) sveikatos ženklų reikalavimų reikalavimus.

Pramoninis veidrodis 80 x 100 cm, akrilas, baltas ir raudonas rėmas

Pramoninis veidrodis 80 x 100 cm, akrilas, baltas rėmas. Užtikrina optimalų ir saugų matomumą eisme, pramoninėse zonose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir išėjimuose. Komplekte yra laikiklis, skirtas montuoti ant 50–85 mm stulpo.

Pramoninis veidrodis 80 x 100 cm, akrilas,geltonas ir raudonas rėmas

Pramoninis veidrodis 80 x 100 cm, akrilas, geltonas ir raudonas rėmas. Atitinka Europos Direktyvos 92/58/EEB dėl būtiniausių darbuotojų saugos ir (arba) sveikatos ženklų reikalavimų reikalavimus

SM stebėjimo veidrodis, akrilinis, stačiakampis 60x80 cm

SM stebėjimo veidrodis, akrilinis, stačiakampis 60x80 cm. Skirtas naudoti viduje ir lauke. Didina žmonių ir transporto priemonių saugumą parduotuvėse, sandėliuose, gamybos salėse, manevravimo aikštelėse ir automobilių stovėjimo aikštelėse.

Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 30 cm
Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 30 cm, veidrodis gali būti naudojamas gamybos įrenginiams, parduotuvėms ir sandėliams stebėti.
Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 40 cm

Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 40 cm, veidrodis gali būti naudojamas gamybos įrenginiams, parduotuvėms ir sandėliams stebėti.

Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 50 c

Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 50 cm, patalpų stebėjimo veidrodis gali būti naudojamas gamybos įrenginiams, parduotuvėms ir sandėliams stebėti.

Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 60 cm

Stebėjimo veidrodis, akrilinis, apvalus 60 cm, patalpų stebėjimo veidrodis gali būti naudojamas gamybos įrenginiams, parduotuvėms ir sandėliams stebėti.

BM 180° panoraminis veidrodis, akrilinis, sferinis, 100 cm
BM 180° panoraminis veidrodis, akrilinis, sferinis, 100 cm. Panoraminis veidrodis, skirtas naudoti patalpose. Jis naudojamas parduotuvių, pramonės ir sandėlių patalpų saugumui gerinti.
BM 180° panoraminis veidrodis, akrilinis, sferinis, 125 cm

BM 180° panoraminis veidrodis, akrilinis, sferinis, 125 cm. Panoraminis veidrodis, skirtas naudoti patalpose. Jis naudojamas parduotuvių, pramonės ir sandėlių patalpų saugumui gerinti.