Bakterijos ir fermentai kanalizacijai

Kompanija Realco ištyrė, sukūrė, pagamino ir parduoda unikalius produktus valymui, priežiūrai, higienai bei nuotekų tvarkymui. Viso procedūros atliekamos naudojant biocheminius procesus. Realco siekia išspręsti specialius, konkrečius tiek pavienių vartotojų, tiek profesionalių naudotojų poreikius ir siūlo sprendimus, kurie atitiktų vartotojų lūkesčius, susijusius su produktų naudingumu bei atitinktų sveikatos, saugaus naudojimo ir aplinkosaugos reikalavimus.
Fermentinės valymo priemonės kavinių, restoranų, viešbučių virtuvėms

Mes siūlome Jums produktus, kurių sudėtyje fermentai (baltymai). Fermentai nepavojingi žmonių sveikatai, neteršia aplinkos, jie ne tik gerai išvalo, nuplauna, palaiko gerą švarą ir higieną, bet ir  palengvina nuotekų įrenginių darbą, panaikina nemalonų kvapą, ištirpdo kanalizacijos vamzdžių kamščius.Fermentai puikiai suskaido tokias medžiagas kaip: krakmolą, riebalus, baltymus, fekalijas, celiluliozę, gliukozę ir kitas.  Fermentiniai produktai reikalingi ir įmonėms, kurios rūpinasi savo personalo ir klientų sveikata, gamina sveikus ir naudingus produktus ar rūpinasi švaria aplinka. Fermentinai produktai ne tik efektyvūs, bet ir padeda taupyti lėšas.Tais atvejais, kai fermentainiai preparatai naudojami riebalų gaudyklių tvarkymui ir riebalų skaidymui didelėse įmonėse, kavinių, restoranų, viešbučių, maisto cechų virtuvėse, riebalų gaudyklių aptarnavimo išlaidos sumažėja apie 4 kartus.

Bakterijos kanalizacijai+fermentai kanalizacijos veikimo atstatymui

BIOMAX produktų linija: bakterijos kanalizacijai + fermentai

Biologinis riebalų ir organikos skaidymas

Biologinis riebalų ir organikos skaidymas

Aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės

Aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės.Tai produktai, kurie atitinka Ekologinio ženklo reikalavimus, ką vartotojams garantuoja inovatyvios fermentų technologijos pranašumai.

Virtuvės ir vonios priežiūros priemonės
Aplinkai draugiškos virtuvės ir vonios priežiūros priemonės
Židinių, dūmtraukių, kuro degimo katilų, cirkuliacinių šildymo sistemų priežiūros priemonės

Židinių, dūmtraukių, kuro degimo katilų, cirkuliacinių šildymo sistemų priežiūros priemonės

Bakterijos kanalizacijai, fermentai-privataus namo, nedidelės įmonės užsikišusių kanalizacijos vamzdžių išvalymui

Bakterijos kanalizacijai + fermetai -  privataus namo, nedidelės įmonės užsikišusių kanalizacijos vamzdžių išvalymui