Aliuminio profiliai moduliniai, konstrukciniai, pramoniniai

Pramoniniai, konstrukciniai aliuminio profiliai - techninių produktų rūšis, naudojama kaip plieno konstrukcijų alternatyva.
Pramoniniai aliuminio profiliai naudojami įvairioms paskirtims pramonėje, mašinų ir konstrukcijų gamybai.
Dėl savo  tikslių  matmenų  ir naudojimo patogumo jie vadinami aliuminiais moduliniais ar aliuminiais konstrukciniais profiliais
Konstrukciniai aliuminiai profiliai būna kvadratiniai, stačiakampiai, sferiniai, plokšti.
Reikiamus šių profilių kiekius galima užsakyti susiekus su mūsų vadybininkais, o taip pat nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.
Jų konstrukcijos įvairios: nuo ypatingai lengvų, iki palengvintų, standartinių, sustiprintų ir ypatingai tvirtų, pusiau apvalių bei profilių su lygiais plačiais paviršiais.
Kartu su konstrukciniais aliuminio profiliais galime pasiūlyti ir platų kabelių laikiklių, kojelių, vyrių, jungčių, sertifikuotų higieniškų guolių tvirtinimo lizdų komplektus, galinčių išlaikyti dideles apkrovas asortimentą.
Aliuminio profilių jungtys su tvirtais fitingo elementais, veržlėmis ir figūriniais varžtais, sandarikliais stiklui, išilginiais ir galiniais aliuminio profilių griovelių dangteliais, kad konstrukcijos iš aliuminio profilių būtų ne tik tvirtos bet ir turėtų estetišką vaizdą. 
Konstrukcinių, pramoninių aliuminio profilių dydžiai: 20x20 mm, 30x30 mm, 20 ir 30 mm sferiniai, 20x40 mm, 40x40 mm, 40x80 mm, 60x60 mm, 15x120 mm, 22,5x170 mm.
Pramoniniai, konstrukciniai aliuminio profiliai gali būti 3, 6 ar 12 m ilgio.
Klientų pageidavimu juos pjaustome į klientui reikalinų matmenų detales.
Konstruktoriai - mėgėjai mūsų e-parduotuvėje gali nebrangiai nusipirkti aliuminio profilių atraižų.
Visi vieno tipo profiliai gaminami su tokių pačių matmenų vidiniu grioveliu, kas labai palengvina jų sujungimą.