Valymo ir plovimo priemonės

Valymo ir plovimo priemonės

  • Eezym tai produktai, kurie atitinka Ekologinio ženklo reikalavimus, ką vartotojams garantuoja inovatyvios fermentų technologijos pranašumai.
  • Ekologinio ženklo sertifikavimas. Ekologinio ženklo sistema yra pripažinta visose Europos Sąjungos valstybėse narėse ir suteikia garantiją vartotojams, kad produktai yra veiksmingi ir draugiški aplinkai.
  • Produktai turi įrodyti sumažintą poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą (žaliavų, parinkimas gamybos procesas, naudojimas, atliekų šalinimas ir apdorojimas).
  • Šie aplinkosaugos reikalavimai grindžiami objektyviais kriterijais, moksline verte ir išvardyti griežtoje sertifikavimo ir kontrolės sistemoje.
  • Produktai, kurie atitinka ekologinio ženklo reikalavimus, garantuoja saugų jų vartojimą bei sudaro galimybę vartotojams naudotis novatoriška fermentacijos technologija. 
  • Fermentai 100% biologiškai suyra.
  • Fermentai - tai baltymai, kurie visas organines medžiagas paverčia vandenyje tirpiais dariniais.
  • Šiuos darinius lengviau ir žymiai greičiau suskaido bakterijos, kurios šiuos organinius darinius paverčia į natūralias gamtines medžiagas (vandenį, deguonį).
  • Šias prekes galite įsigyti mūsų interneto parduotuvėje.
Valiklis gertuvei ar termosui EEZYM-800g

Valiklis gertuvei ar termosui EEZYM-800g. Kruopščiai išvalo vandens butelius ir termosus fermentų dėka, užkertant kelią bakterijoms daugintis, blogiems kvapams ir klampiems likučiams

Priemonė užsikišusiems kanalizacijos vamzdžiams išvalyti Biologische Ontstopper 1L

Priemonė užsikišusiems vamzdžiams  išvalyti Biologische Ontstopper- 1L. Efektyvi koncentruota fermentinė priemonė, skirta nuotekų vamzdynų priežiūrai bei užtikrinanti trigubą efektą: ištirpdo susidariusius kamščius, pašalina nemalonų kvapą, reguliariai naudojant neleidžia susidaryti kamščiams.

Fermentinės tabletės Eezym 40vnt. indaplovėms

Fermentinės tabletės Eezym 40vnt. indaplovėms. Tabletės, skirtos valyti indaploves natūraliu ir kruopščiu būdu.

Kalkių nuosėdų valiklis Eezym 750ml

Kalkių nuosėdų valiklis Eezym 750ml. Malonaus mėtų kvapo, purškiamos priemonės pagalba lengvai pašalinsite kalkių nuosėdas (ar muilo dėmes) nuo kriauklių, maišytuvų, vonios ar dušo kabinos paviršių.

Indų ploviklis Eezym purškalas 750ml

Indų ploviklis Eezym purškalas 750ml. Fermentai ne tik puikiai pašalina prikepusį purvą, bet taip pat ištirpina ir visos organinės liekanas, tokias kaip riebalai, krakmolas ar maisto likučiai.

Virtuvės paviršių valiklis Eezym 750ml

Virtuvės paviršių valiklis Eezym 750ml. Malonaus apelsinų kvapo purškiama valymo priemonė, efektyviai pašalina nešvarumus bei nuosėdas nuo visų valomų virtuvės paviršių (stalviršių, plytelių, kriauklių, bei kitų).

Universalus paviršių valiklis Eezym 750ml

Universalus paviršių valiklis Eezym 750ml. Malonaus apelsinų kvapo, universalus paviršių valiklis su purkštuvu.