Dezinfekcijos procedūros sporto klubuose

Dezinfekcijos procedūros sporto klubuose, naudojant universalius dezinfekantus Sanosil

Visos dezinfekcijos procedūros turi būti atliekamos laikantis nacionalinių normatyvų, numatytų įstatyminiuose ir poįstatyminiuose aktuose, reikalavimuose bei instrukcijose.
Sporto klubuose, visų profesionalių ir mėgėjiškų sporto šakų treniruočių salėse, boulinguose, kegelbanuose, kirpyklose, pirtyse, dušinėse, sveikatos ir reabilitacijos centruose lankosi daug žmonių, kurie naudojasi tais pačiais įrankiais, treniruokliais, įrengimais,  raketėmis, kamuoliais, boulingo sviediniais ir kėgliais, tatamiais, suoleliais, pirčių ir dušų inventoriumi, avalyne ir kita įranga.
 • Šiose vietose būtina laikytis labai griežtų higienos ir sanitarijos reikalavimų, kad sportininkai profesionalai ir mėgėjai, vaikai ir suaugę neperduotų vienas kitam ligos užkrato.
 • Minėtuose objektuose naudojamos įvairios plovimo ir dezinfekcijos priemonės.
 • Viename klube tokių priemonių asortimentas dažnai gana gausus. 
 • Mūsų platinamos dezinfekcinantų, kurių bendrinis pavadinimas Sanosil, sudėtyje nėra nei chloro, nei alkoholio, nei peracto rūgšties junginių, kurie gali būti pavojingi vaikų, besimokančių mokyklose ir lankančių darželius, sveikatai.
 • Sanosil dezinfekantų ypatumas tame, kad oksidavimui naudojamas vandenilio peroksidas, kuris stabilizuojančio agento pagalba surišamas su sidabro jonais į kompleksinį tirpalą.
 • Ilgalaikį veikimo efektą užtikrina nedidelis sidabro priedas.
 • Produktas efektyvus prieš bakterijas, virusus, amebas, grybelius ir dumblius, jį labai paprasta naudoti daugelyje pritaikymo sričių.
 • Dezinfekuojant pakanka tik vieno šio produkto, tuo metu, kai kitais atvejais naudojami 2 ar 3 įvairus kiti produktai.
 • Geras šio produkto stabilumas užtikrina ilgą sandėliavimo periodą.
 • Produktas išlieka stabilus aukštoje oro/vandens temperatūroje.
 • Prie aukštesnės temperatūros jo efektyvumas net padidėja.
 • Dėl ilgalaikio efekto ir puikių charakteristikų, neleidžiančių užteršimui atsinaujinti, šis produktas labai tinka vandens dezinfekcijai.
 • Sanosil Super 25 Ag ypač efektyviai apsaugo vandens užteršimą nuo bakterijų ir virusų.
 • Jo pagrindinis komponentas - vandenilio peroksidas suskyla į vandenį ir deguonį (H2O ir O2), t.y. į netoksiškus produktus.
 • Sanosil Super 25 Ag - tai koncentruota dezinfekcijos priemonė, tiekiama plastiko talpose po 30 kg .
 • Ši priemonė skirta profesionaliems vartotojams - įmonėms ir organizacijoms.
 • Paruošto darbui tirpalo galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje.
Biocidinius produktus naudokite saugiai.
Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
Sanosil dezinfekantai universalūs, juos galima naudoti įvairiose srityse:
 • Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfekantas (2 tipo biocidas).
 • Sanosil Super 25 Ag darbiniai tirpalai naudojami dezinfekuoti sienas, grindis, paviršius, medžiagas, įrangą, baldus pramonėje, visuomeninės paskirties vietose, sveikatos priežiūros įstaigose, plaukimo baseinuose, pirtyse ir kitose įstaigose.
 • Veterinarinės paskirties dezinfekantas (3 tipo biocidas). Sanosil Super 25 darbiniai tirpalai naudojami veterinarinės higienos tikslams, įskaitant produktus, kurie naudojami gyvūnų auginimo, laikymo vietose bei transportavimo priemonėse.
 • Maisto ir pašarų dezinfekantas (4 tipo biocidas – maisto dezinfekantas – Sanosil Super 25 darbiniai tirpalai naudojami dezinfekuoti maisto, pašarų ir geriamo vandens (skirto gyvūnams) ruošimo, transportavimo, laikymo, laikymo ir naudojimo įrangą, talpyklas, naudojimo priemones, vamzdynus ir paviršius.
"Johan Bela“ Vengrijos Epidemiologijos centras ištyrė ir patvirtino dezinfekantą Sanosil Super 25  Ag kaip efektyvią priemonę prieš paukščių gripo  H5N1, H1N1, H7N7, H9 ir NViet-Nam/1194/04 virusus.Vartotojams siūlome koncentruotus ir paruoštus vartojimui produktus:
1) Koncentruotą dezinfekantą Sanosil Super 25 Ag, tiekiamą talpose po 30 kg, iš kurio vartotojas pasiruošia jam reikalingos koncentracijos tirpalus tiesiog darbo vietose.
2) Sanosil Super 25  Ag tirpalą - S010 Ag - paruoštą vartojimui preparatą, tiekiamą plastiko buteliuose po 1 kg, skirtą profesionaliems ir buitiniams vartotojams.
 • Sanosil pasižymi visa eile labai naudingų savybių: neutralus pH lygis, platus dezinfekanto panaudojimo diapazonas, gerai padengia apdorojamą paviršių, neturi efektyvumo pertrūkių, apsaugo nuo pakartotino apkrėtimo, neužteršia apdorojamų paviršių, nesukelia bakterijų rezistentiškumo, efektyvus vandenyje prie 0-950 С,  atskiestas neturi kvapo, toksinių, po dezinfekanto panaudojimo nereikalingas jo nukenksminimas ir nuplovimas, nekenkia įrengimams ir kt.
 • Sanosil efektyvumas patvirtintas apie 200 tyrimų, kuriuos atliko pasaulyje gerai žinomi institutai.
 • Įrodytas dezinfektanto efektyvumas daugeliui pavojingų  patogenų – tame tarpe prieš ŽIV, herpiui, hepatitui B, gripui A, poliomielitui, cholerai, legionelei, meningitui, snukio ir ragų ligai mikoderinams, pelėsiams, grybams, mielėms ir sporoms, iš viso daugiau 150 mikroorganizmų.
 • Sanosil efektyvus ne tik paviršių ir vandens dezinfekcijai.
 • Ši dezinfekcijos priemonė taip pat naudojama oro dezinfekcijai - įvairių oru sklindančių ligų, epidemijų ir pandemijų prevencijai, patalpų kondicionavimo ir ventiliacijos sistemų dezinfekcijai siekiant sunaikinti mikroorganizmus, kurie susikaupia didelių pastatų ventiliacijos sistemose.
 • Produktas efektyvus prieš bakterijas, virusus, amebas, grybelius ir dumblius, jį labai paprasta naudoti daugelyje pritaikymo sričių.
 • Dezinfekuojant pakanka tik vieno šio produkto, tuo metu, kai jo nenaudojant, naudojami 2 ar 3 įvairūs kiti produktai.
 • Geras šio produkto stabilumas užtikrina ilgą sandėliavimo periodą.
 • Produktas išlieka stabilus aukštoje oro/vandens temperatūroje.
 • Prie aukštos temperatūros jo efektyvumas net padidėja.

SANOSIL PANAUDOJIMO SRITYS
Paviršių dezinfekavimas - nušluostymas. Jeigu ant darbinių paviršių matomas purvas, dezinfekcija atliekama nušluostant.
Naudojant  paviršių dezinfekcijai SANOSIL SUPER 25, kurio koncentracija iki 3 % nereikalingos apsauginės pirštinės.
Plovimui – dezinfekcijai rekomenduojama naudoti du kibirus, vieną - plovimui, kitą dezinfekcijai, kad dezinfekantas išliktų švarus.
Mes rekomenduojame greitai sunaudoti šios koncentracijos SANOSIL SUPER 25 tirpalą, kad gauti garantuotą dezinfekcijos efektą.
Dezinfekcija nupurškiant paviršius. Jei nėra matomo paviršių užteršimo, juos galima dezinfekuoti naudojant Dezinfekcinį purkštuvą.
Vidutinių ir didelių paviršių dezinfekcijai naudojami šalto rūko generatoriai: Turbofogger, Minimatic ar Turbomatic. Galime pateikti dominančią informaciją.
Dezinfekcija pamerkiant/ Instrumentų dezinfekcija. Visi  naudojami  prietaisai ir instrumentai nuvalomi ir  nuplaunami, po to dezinfekuojami.
Efektyviai ir garantuotai instrumentų dezinfekcijai būtina juos laikyti rekomenduojamojoje dezinfekanto koncentracijoje rekomenduojamą laiką
 Instrumentų, treniruoklių, prietaisų dezinfekcija. Dezinfekuojami prietaisai, pagaminti iš metalo, plastmasės, stiklo, medžio,odos ir kt.

TIRPALO VEIKSMINGUMAS
 • Nenaudotą tirpalą galima laikyti 14 dienų.
 • Naudotas tirpalas pagal oficialias instrukcijas privalo būti keičiamas į šviežią kiekvieną dieną.
 • Kad būtų galima lengvai paruošti tikslią tirpalo koncentraciją, mes rekomenduojame naudoti Sanosil proporcinio dozavimo įrenginį Sanosil SANOMIX.
 • Jis lengvai ir tiksliai sumaišo ir paruošia įvairias Sanosil koncentracijas.
 • Specialiai sukonstruoto purkštuko pagalba dezinfektantas vandentiekio vandeniu pastoviai atskiedžiamas iki reikiamos koncentracijos ir tirpalas gali būti nedelsiant naudojamas pagal paskirtį.
Atsisiųsti bukletą
Sanosil Super 25 AG dezinfekantas ir pavojingi patogenai

Sanosil Super 25 AG dezinfekantas, naikina pavojingus patogenus. Paviršių ir patalpų dezinfekcija atliekama valant, plaunant ir purškiant šaltą rūką. Dezinfekcijai naudojami įvairūs šalto rūko generatoriai, kurias taip pat aprūpiname klientus.

Sanosil Impulsan Special korozijos inhibitorius

Sanosil Impulsan Special korozijos inhibitorius

Sanosil Super 25 Ag produkto aprašymas

Sanosil Super 25 Ag produkto aprašymas. Sanosil Super 25 Ag - universalus dezinfektantas.

Sąrašas patogenų, kuriuos naikina Sanosil Super 25

Sąrašas ištirtų patogenų, kuriuos efektyviai naikina Sanosil Super 25 Ag

Legionelės eliminavimas iš karšto vandens tiekimo sistemų

Legionelės eliminavimas iš karšto vandens tiekimo sistemų

Legionelės naikinimo vadovas-žingsnis po žingsnio

Legionelės naikinimo pastatų geriamojo vandens sistemose vadovas (žingsnis po žingsnio)

Baseinų vandens dezinfekcija

Baseinų vandens dezinfekcija nenaudojant chloro preparatų

Sanosil Super 10 AG universalus dezinfekantas pelėsių naikinimui

Sanosil Super 10 AG universalus dezinfekantas pelėsių naikinimui

Vėdinimo kanalų ir šiukšlių šalintuvų vamzdžių dezinfekcija

Daugiabučių gyvenamųjų namų vėdinimo kanalų ir (arba) šiukšlių šalintuvų vamzdžių dezinfekcija biocidu Sanosil Super 25 AG

Sanosil Super 25 Ag panaudojimas oro ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų dezinfekcijai

Sanosil Super 25 Ag panaudojimas oro ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų dezinfekcijai

Sanosil dezinfekcijos programa paukščių fermoms

Sanosil dezinfekcijos programa paukščių fermoms

Sanosil programa kiaulių ir galvijų fermų dezinfekcijai

Sanosil programa kiaulių ir galvijų fermų dezinfekcijai