Sanosil Impulsan Special korozijos inhibitorius

Sanosil Impulsan Special korozijos inhibitorius

Antikorozinis, prieš kalkėjimą ir vamzdžių vidinį paviršių išvalantis produktas, skirtas šalto ir karšto geriamo, technologinio vandens cirkuliacijos vamzdynų priežiūrai.
Naudojimas: „Sanosil® Impulsan Special“ produktas skirtas geriamo vandens sistemų paruošimui, jis veikia kaip inhibitorius prieš koroziją ir padeda apsisaugoti nuo kalkėjimo (kietumas iki 15°Fr) šalto ir karšto geriamo vandens, atvirose aušinimo sistemose, technologinio vandens cikluose ir daugelyje kitų sričių.
Produkto charakteristikos :„Sanosil® Impulsan Special“ - skystas produktas, kurio sudėtyje natūralios mineralinės druskos - ortofosfatai ir šarminiai silikatai, kurie veikia kaip korozijos inhibitoriai, padengdami metalų paviršius plėvele, kuri neleidžia ant vamzdžių paviršių formuotis nuosėdoms, kas stabdo kalkėjimą. Produktas taip pat gali padėti palaipsniui atstatyti korozijos ir kalkių paveiktus paviršius. Patartina reguliariai tikrinti atstatomos sistemos būklę, atliekant vandens kokybės tyrimus.
Techniniai duomenys:
  • Fizinė būsena: skystis;
  • Spalva: bespalvis skystis;
  • Tankis: apytikr. 1,08 g/cm³;
  • pH: apytikr. 13,3 (at 25° C);
  • Išfasavimas: 20 litrų;
 Naudojimo apribojimai
„Sanosil® Impulsan Special“ naudojamas agresyviame vandenyje, natūraliai minkštame vandenyje, suminkštintame vandenyje, šalto ir karšto geriamo ir technologinio vandens cirkuliacijos sistemose. „Sanosil® Impulsan Special“ turi būti naudojamas vandenyje su suminiu kietumu nuo 0°Fr iki 15°Fr. Vandens temperatūra neturi būti aukštesnė nei 75° Rekomenduojama „Sanosil® Impulsan Special“ dozė yra nuo 80 iki 120 ml/m3. „Sanosil® Impulsan Special“ turi būti dozuojamas proporcingai vandens sunaudojimui su dozatoriais (Sanosil® Dosamat Duplex su impulsiniu srauto matavimu), kad užtikrinti proporcingą įterpimą į cirkuliuojantį vandenį. Produktą reikia įterpti į šalto vandens liniją, kurioje cirkuliuoja šis vanduo.
Koncentracijos nustatymas: Produkto koncentracija sistemoje gali būti nustatoma pasinaudojant „Sanosil® Impulsan Special Detkit“ arba nustatant fosfatų koncentraciją apdorotame vandenyje. Perskaičiavimo koeficientas, skirtas nustatyti produkto koncentraciją, šiuo atveju yra toks : 1 g/m³ P O = 28,1 ml/m³ (Sanosil® Impulsan Special)
Rekomenduojamas montavimas (žr.schemą)
1) Daugiafunkcinis vožtuvas (vienpusis, rankinis atidarymas/uždarymas, mėginio įpurškimo taškas);
2) Apėjimo vožtuvas;
3) Apsauginis filtras;
4) Maišytuvas;
5) Proporcinio dozavimo sistema „Sanosil Dosamat“;
6) Skaitiklis
7-8) 20 litrų „Sanosil® Impulsan Special“ talpa.
9) Dozavimo siurblys
Propocinio dozavimo sistema susideda iš dozavimo siurblio kontroliuojamo srauto  skaitiklio sumontuoto ant stendo.  
Sandėliavimas
Produktas turi būti saugomas tinkamoje vietoje atokiau nuo šilumos šaltinių, tiesioginių saulės spindulių, šalčio ir atmosferos poveikio. Vengti tiesioginio kontakto su produktais, kurie yra stiprūs oksidatoriai, rūgštys ir šarmai. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiai nuo maisto produktų, tirpiklių, dažų, valiklių ir kitų cheminių medžiagų. Visada uždaryti pakuotę po naudojimo.
Transportavimas
„Sanosil® Impulsan Special“ nėra ADR reglamentavimo sąrašuose; todėl nėra saugos duomenų lapo, reikalingo transportavimui.
Įspėjimas
Patekus ant odos ar į akis, gausiai nuplauti vandeniu ir remtis saugos duomenų lapu. Produkto naudojimas kitaip nei aprašyta aukščiau, kiekvienu atveju turi būti aptartas atskirai. Produkto efektyvumas ir rezultatai priklauso nuo sistemos priežiūros  ypatumų ir vandens savybių. Prieš naudojant produktą, visada kreipkitės į mūsų atstovus ar mūsų centrinę techninę tarnybą, kad galėtumėte įsitikinti, ar pasirinkote tinkamą sprendimą. Bendrovė neatsako už bet kokį netinkamą gaminio panaudojimą.
Šiai prekei yra netaikomas "CE" žymėjimas.

 

Sanosil Super 25 AG dezinfekantas ir pavojingi patogenai

Sanosil Super 25 AG dezinfekantas, naikina pavojingus patogenus. Paviršių ir patalpų dezinfekcija atliekama valant, plaunant ir purškiant šaltą rūką. Dezinfekcijai naudojami įvairūs šalto rūko generatoriai, kurias taip pat aprūpiname klientus.

Sanosil  Super 25 Ag produkto aprašymas

Sanosil Super 25 Ag produkto aprašymas. Sanosil Super 25 Ag - universalus dezinfektantas.

Sąrašas patogenų, kuriuos naikina Sanosil Super 25

Sąrašas ištirtų patogenų, kuriuos efektyviai naikina Sanosil Super 25 Ag

Legionelės eliminavimas iš karšto vandens tiekimo sistemų

Legionelės eliminavimas iš karšto vandens tiekimo sistemų

Legionelės naikinimo vadovas-žingsnis po žingsnio

Legionelės naikinimo pastatų geriamojo vandens sistemose vadovas (žingsnis po žingsnio)

Baseinų vandens dezinfekcija

Baseinų vandens dezinfekcija nenaudojant chloro preparatų

Sanosil Super 10 AG universalus dezinfekantas pelėsių naikinimui

Sanosil Super 10 AG universalus dezinfekantas pelėsių naikinimui

Vėdinimo kanalų ir šiukšlių šalintuvų vamzdžių dezinfekcija

Daugiabučių gyvenamųjų namų vėdinimo kanalų ir (arba) šiukšlių šalintuvų vamzdžių dezinfekcija biocidu Sanosil Super 25 AG

Sanosil Super 25 Ag panaudojimas oro ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų dezinfekcijai

Sanosil Super 25 Ag panaudojimas oro ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų dezinfekcijai

Sanosil dezinfekcijos programa paukščių fermoms

Sanosil dezinfekcijos programa paukščių fermoms

Sanosil programa kiaulių ir galvijų fermų dezinfekcijai

Sanosil programa kiaulių ir galvijų fermų dezinfekcijai

Dezinfekcijos programa žuvininkystės ūkiuose
Dezinfekcijos programa žuvininkystės ūkiuose