Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės Matting EuroMatMB

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės Matting EuroMatMBMT

  • EconoMatMB buvo specialiai sukurta kaip veiksminga alternatyva tradicinei statybinei fanerai, kaip nebrangus, lengvai įdiegiamas, daugkartinio naudojimo produktas, statybų, žemės darbų ir renginių pramonėje.
  • Kovojant nuo paslydimo ar kritimo, susižalojimo pavojus nuo atplaišų ir pan. EconoMatMB yra saugesnė, ekonomiškesnė ir ekologiškesnė alternatyva.
  • Pagaminta iš 100% perdirbto mažo tankio polietileno (LDPE), EconoMatMB suteikia didelių ilgalaikių pranašumų, palyginti su fanera.
  • Atspari oro sąlygoms, lanksti, mažiau linkusi lūžti ar skilti ir aprūpinta sukibimo paviršiumi tiek personalo, tiek transporto priemonių judėjimu.
  • Vos 32 kg sveriantis EconoMatMB™ lengvai valdomas ir lengvai montuojamas dviejų žmonių.
Rekomenduojamas naudojimas:
  •  Vidunių apkrovų sąlygomis – naudoti kaip laikini keliai, pėsčiųjų takai, įrenginių ir mašinų darbo zonos, gręžimo įrenginių, sandėlių ar sandėliavimo zonose.
Specifikacijos:
  • Atlaiko krovinius iki 15 tonų*.
  • Prijungimo taškai kiekviename kilimėlio kampe.
  • Dėl savo lankstumo formuojasi nelygiose arba banguotose žemės sąlygose.
  • 4 barų protektoriaus paviršius padidina sukibimą.
Spalvos: Pilka.
Dydžiai: 1230 x 2450 x 11 mm.
Priedai:
  • Plieninė jungtis.
  • Rampos.
Atsisiųsti bukletą
Didelių apkrovų grunto paviršiaus, kelių apsaugos plokštės TuffTrakST, apkrovoms iki 200 t

Didelių apkrovų grunto paviršiaus, kelių apsaugos plokštės TuffTrak®ST. Intensyvaus eismo, gamyklų ir mašinų darbo zonose, pėsčiųjų takams.Gniuždomoji apkrova  iki 200 tonų

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės Matting EurMat, apkrovoms iki 120 T

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės Matting EuroMat®. Laikiniems keliams, darbo vietoms, sandėliavimo vietoms ar pėsčiųjų prieigoms. Keliamoji galia iki 120 t/m2

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus, kelių apsaugos plokštės VersaMat, apkrovoms iki 120 t

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus, kelių apsaugos plokštės VersaMat, apkrovoms iki 120 t. Naudojamos statybų pramonei, civilinei inžinerijai, žemės darbams, taip pat renginių ir laikinų privažiavimo kelių organizavimui.

Laikinosios prieigos grunto dangos plokštės AlternaMat

Laikinosios prieigos grunto dangos plokštės AlternaMat®. Keliams, pėsčiųjų takams, gamyklų ir mašinų darbo zonoms įrengti.Vidutinėms apkrovoms iki 120 t/m2.

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės Matting EuroMat LT

Vidutinių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės Matting EuroMat®LT. Laikina danga, kuri gali būti naudojama įvairiose srityse statybos, kraštovaizdžio, kasimo, žemės darbų ir renginių srityse. Apkrova iki 60t/m2

Didelių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės TuffTrakXT

Didelių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės TuffTrak®XT. Patvari danga keliams, specialiai sukurta pačioms sudėtingiausioms žemės sąlygoms. Apkrova iki 415 t

Didelių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės TuffTrakXL

Didelių apkrovų grunto paviršiaus apsaugos plokštės TuffTrak®XL. Intensyvaus eismo važiuojamosiose dalyse, gamyklų ir mašinų darbo zonose. Gniuždomoji apkrova 150 tonų

Atraminės trinkelės kėlimo įrenginių kojoms TuffTrak

Atraminės trinkelės kėlimo įrenginių kojoms TuffTrak®. Apkrova iki 100 t

Rampa rankinams vežimėliams Poly Curb Ramp 174PR Eagle

Rampa rankinams vežimėliams Poly Curb Ramp 174PR Eagle. Kodas: 1794

Korinių trinkelių klojimo sistema GeoGrid

Korinių trinkelių klojimo sistema GeoGrid®  Storis iki 40-60 mm. Leistina apkrova iki 350-500 t/m2