Kompensatoriai vamzdynų poslinkiams kompensuoti

Kompensatoriai vamzdynų poslinkiams kompensuoti

 • Guminės kompensacinės jungtys:
  • Kompensacinės jungties paskirtis – apsaugoti įrenginius nuo vibracijos ir išsiplėtimo, kurį gali patirti vamzdynas.
  • Kompensacinės jungtys leidžia šoninius, ašinius ir ribotus kampinius judesius.
  • Dėl elastomerų įvairovės jis gali būti pritaikytos įvairiems tikslams: vandeniui, orui, abrazyviniams produktams ir tam tikroms rūgštims.
  • Tačiau būkite atsargūs, jos nėra skirtos vamzdynų neatitikimams ištaisyti.
 • Metalinės kompensacinės jungtys:
  • Metalinės kompensacinės jungtys turi tokią pačią paskirtį kaip ir guminės.
  • Jų paskirtis- įrenginių apsauga nuo vibracijos ir plėtimosi.
  • Jos gali reaguoti į didesnį slėgį ir temperatūrą nei guminės kompensacinės jungtys.

Kompensacinių jungčių bukletas>>>

Moteriška BSP DI7140 guminė kompensacinė jungtis

Moteriška BSP DI7140 guminė kompensacinė jungtis. Karštas vanduo, šaltas vanduo, vandens valymas, nuotekos, šildymas, oro kondicionavimas, vamzdžių vibracijos ir triukšmo valdymas ir kt.
 

ACS flanšinė kompensacinė jungtis DI7240

ACS flanšinė kompensacinė jungtis DI7240N, PN10-16. Vamzdžių ir susijusių sistemų mechaninio ir šiluminio įtempimo sumažinimas: siurbliai, kompresoriai, varikliai. Vibracijos ir triukšmo sugėrimas. Ašinių, šoninių ir kampinių judesių kompensavimas

Kompensatorių ilgio ribotuva DN724 NIRANT

Kompensatorių ilgio ribotuvai DN724 NIRANT. Ilgio ribotuvai strypai sukurti taip, kad sumažintų galimą žalą kompensacinėms jungtims: atsiradusią dėl per didelio poslinkio, nenormalių temperatūros svyravimų, slėgio šuolių, vamzdynų pakrypimo arba inkaravimo gedimų,

EPDM flanšinė kompensacinė jungtis DI724116N

EPDM flanšinė kompensacinė jungtis DI724116N. Karštas vanduo, šaltas vanduo, vandens valymas, kanalizacija, šildymas, oro kondicionavimas, vamzdžių vibracijos ir triukšmo valdymas ir kt. Nuo DN 350 iki 600 DN.

Flanšiniai guminiai pasisukantys kompensatoriai DI7240BUA

Flanšiniai guminiai pasisukantys kompensatoriai DI7240BUA. Bendras naudojimas: geriamasis vanduo. Diapazonas nuo DN32 iki DN300. Kompensuoja ašinius, šoninius ir kampinius poslinkius.

ACS flanšinės kompensacinės jungtys DI72EA

ACS flanšinės kompensacinės jungtys DI72EA. Bendras naudojimas: geriamasis vanduo. Diapazonas nuo DN32 iki DN300. Kompensuoja ašinius, šoninius ir kampinius poslinkius

NBR flanšinės kompensacinės jungtys DI7240N

NBR flanšinės kompensacinės jungtys DI7240NI. Bendras naudojimas:  vanduo. Diapazonas nuo DN32 iki DN200. Užtikrina mechaninių ir šiluminių įtempių mažinimą vamzdžiuose.

EPDM flanšinė kompensacinė jungtis DI7251N, PN25,su ilgio ribotuvais

EPDM flanšinė kompensacinė jungtis DI7251N, PN25, su ilgio ribotuvais. Karštas vanduo, šaltas vanduo, vandens valymas, kanalizacija, šildymas, oro kondicionavimas, vamzdžių vibracijos ir triukšmo valdymas ir kt.

Metaliniai kompensatoriai DI6340-MVT su suvirinamais galais

Metaliniai kompensatoriai DI6340-MVT su suvirinamais galais. Skysčiai, veikiami aukštos temperatūros ir slėgio, pavyzdžiui: garai, terminis aliejus, karštas vanduo, chemikalai ir kt.

Nerūdijančio plieno PN16 kompensacinė jungtis DI6240 MVT

Nerūdijančio plieno PN16 kompensacinė jungtis DI6240 MVT. Mechaninių ir šiluminių įtempių mažinimas ir susijusios sistemos: siurbliai, kompresoriai, pavaros. Šoninių judesių sugėrimas (30 mm ir 60 mm).

Nerūdijančio plieno PN25 kompensacinė jungtis DI6250 MVT

Nerūdijančio plieno PN25 kompensacinė jungtis DI6250 MVT. Terpės: skysčiai, veikiami aukštoje temperatūroje ir slėgyje, pavyzdžiui: garai, terminis aliejus, karštas vanduo, chemikalai ir kt. Šoninių judesių sugėrimas (30 mm ir 60 mm).