BELLOJET ZA biriųjų krovinių iškrovimo į cisternas rankovė

BELLOJET ZA biriųjų krovinių iškrovimo į cisternas rankovė
BELLOJET® ZA teleskopiniai autocisternų pakrovėjai skirti miltelių ar granulių tipo medžiagų pakrovimui į transportą be dulkių patekimo į aplinką.
  • Juose įrengti vidiniai piltuvai ir dvigubos išorinės dumplės dulkių ištraukimui
  • Teleskopinio pakrovėjo kūgis padengtas techniniu polimeru SIN®tiksliai patenka į autocisternos liuką ir glotniai  prigula prie jo vidinių sienų, kas garantuoja, kad iš apatinės dalies dulkės nepateks į išorę.
  • Speciali dulkių nusiurbimo sistema BELLOJET® sudaryta iš  2,2 kW aspiratoriaus ir iš 8 kasečių, kurios užtikrina 10m2 filtravimo paviršių.
  • Šio tipo teleskopiniai autocisternų pakrovėjai skirti nenutrūkstamam darbų ciklui ir gali užtikrinti maksimalų 250 m3/val. našumą.
  • Pakrovimo liukas gali būti aprūpintas sistema, kuri neleidžia pasklisti dulkėms tuo metu, kai pakrovėjas pakeliams į viršų.
  • Aspiratorius užtikrina filtracijos sistemos efektyvumą, o savaiminė filtrų išsivalymo sistema (filtrai išsivalo darbo ciklo gale) garantuoja, kad sistema visada švari ir paruošta sekančiam darbo ciklui.
Atsisiųsti bukletą
ZX biriųjų krovinių iškrovimo į cisternas rankovė

ZX biriųjų krovinių iškrovimo į cisternas rankovė, našumas iki 850 m3/ val.

ZQ biriųjų krovinių iškrovimo rankovė

ZQ biriųjų krovinių iškrovimo rankovės skirtos miltelių ir granulių pakrovimui į tankerius, baržas, ar išpilti į kauges.

ZN-teleskopinė milltelių ir granulių pakrovimo rankovė

ZN-teleskopinė miltelių ir granulių pakrovimo rankovės skirtos efektyviam miltelių ir grūdelių pavidalo medžiagų pakrovimui į cisternas

ZH-teleskopinė pakrovimo rankovė

ZH-teleskopinė pakrovimo rankovė - našumas iki 250 m3/ val., skirta miltelių ir granulių pakrovimui į atvirus sunkvežimius

ZG-teleskopinė pakrovimo rankovė

ZG-teleskopinė pakrovimo rankovės skirtos miltelių ir granulių pakrovimui į automobilines cisternas.

ZC-teleskopinė pakrovimo rankovė

ZC-teleskopinė - atvirų sunvežimių pakrovimo rankovė, 250 m3/val.

ZM-teleskopinė pakrovimo rankovė

ZM-teleskopinė pakrovimo rankovės naudojamos biriųjų medžiagų (miltelių ar granulių) pakrovimui į statines ar bidonus

TR-Teleskopinis birių medžiagų iškrovimo pozicionierius

TR-Teleskopinis birių medžiagų iškrovimo pozicionierius. Įrenginio paskirtis -  virš transporto priemonės nustatyti tikslią pakrovėjo poziciją.