Termopadėklų sistemos ligoninėms, mokykloms, pansionatams

Termopadėklų sistemos ligoninėms, mokykloms, pansionatams. Ši  kolekcija specialiai skirta transportuoti maistą mokiniams, ligoninių ir pansionatų pacientams. Optimali maisto temperatūra pasiekiama dėka geros izoliacijos. Šie termopadėklai ne tik efektyvūs, jų taip pat puikus dizainas ir indai. Temperatūros kontrolei naudojami termoregistratoriai. Šių padėklų įsigysite mūsų interneto parduotuvėje.

Termopadėklai ligoninėms, mokykloms RESITAL

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms RESITAL. Atitinka visus maisto higienos regalamento reikalavimus. Atsparus temperatūrai nuo -40 ° C ir +85 ° C. Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams. Galima naudoti šiltą ir šaldytą maistą kartu, nedarant įtakos produktų temperatūrai.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms EURO

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms EURO. Termopadėklai  pagaminti iš išpūsto poliuretano, užtikrinančio optimalią šilumos izoliaciją. Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms HARMONIE

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms HARMONIE. Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams. Termopadėklai negali būti naudojami be tinkamų porceliano indų; Galima naudoti šiltą ir šaldytą maistą kartu, nedarant įtakos produktų temperatūrai.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms MULTITRAY

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms MULTITRAY. Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams ir įrankiams. Termopadėklai negali būti naudojami be tinkamų porceliano indų. Galima naudoti šiltą ir šaldytą maistą kartu, nedarant įtakos produktų temperatūrai.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms PRESTIGE

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms PRESTIGE. Atitinka visus maisto higienos regalamento reikalavimus. Atsparus temperatūrai nuo -40 ° C ir +85 ° C. Termopadėklai  pagaminti iš išpūsto poliuretano, užtikrinančio optimalią šilumos izoliaciją,  padėklai gali būti su užraktu.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms RIVERA

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms RIVERA. Atitinka visus maisto higienos regalamento reikalavimus. Atsparus temperatūrai nuo -40°C ir +85° . Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams. Galima naudoti šiltą ir šaldytą maistą kartu, nedarant įtakos produktų temperatūrai.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms TIFFANY

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms TIFFANY. Termopadėklai  pagaminti iš išpūsto poliuretano, užtikrinančio optimalią šilumos izoliaciją. Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams. Termopadėklai negali būti naudojami be tinkamų porceliano indų.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms SINFONY

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms SINFONY. Atitinka visus maisto higienos regalamento reikalavimus. Atsparus temperatūrai nuo -40°C ir +85°C. Termopadėklai  pagaminti iš išpūsto poliuretano, užtikrinančio optimalią šilumos izoliaciją. Padėklo vidus suskirstytas į sekcijas, kad būtų vieta konkretiems porceliano indams.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms Menu Mobil

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms Menu Mobil. Silikono dangteliai gali būti naudojami su porceliano indais mikrobangų krosnelėse, atsparūs karščiui iki 200°C. Šoniniai dėklo dangčio užrakto klipsai iš abiejų pusių. Vidiniai skyriai indams, šakutėms ir peiliams. Speciali padėko izoliacija, palaiko ir šilumą, ir šaltį.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms Menu Mobil Classic

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms Menu Mobil Classic. Termopadėklas sudarytas iš 2 dalių: viršutinės ir apatinės. Visi indai ir dubenėliai - porcelianiniai, kiekvienam yra specialus dangtelis. Gaminami specialūs neštuvai ir vežimėliai termopadėklų transportavimui.

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms Menu Mobil UNIVERSAL

Termopadėklų sistema ligoninėms ir mokykloms Menu Mobil UNIVERSAL. Termopadėklas sudarytas iš 3 dalių: viršutinės ir apatinės, bei permatomo dangčio įrankių skyriui. Visi indai ir dubenėliai - porcelianiniai, kiekvienam yra specialus dangtelis. Gaminami specialūs neštuvai ir vežimėliai termopadėklų transportavimui.

Termopadėklų sistema Menu Mobil ECO Classic
Termopadėklų sistema Menu Mobil ECO Classic. Termopadėklas sudarytas iš 2 dalių: viršutinės ir apatinės. Visi indai ir dubenėliai - porcelianiniai, kiekvienam yra specialus dangtelis. Gaminami specialūs neštuvai ir vežimėliai termopadėklų transportavimui.
Menu Mobil Inducook-indukcinė maisto pašildymo sistema

Menu Mobil Inducook-indukcinė maisto pašildymo sistema

Termopadėklų transportavimo vežimėliai

Termopadėklų transportavimo vežimėliai

Termopadėklai Dinner Champion I

Termopadėklai Dinner Champion I, kvadratinis, 3 dalių. Kvadratinis, 3 dalių. Pagaminti iš išpūsto polipropileno PP. Termopadėklas su dangčiu. Spalva: juoda, mėlyna.

Termopadėklai Dinner Champion II

Termopadėklai Dinner Champion II, kvadratinis, 5 dalių su arba be skyriaus įrankiams. Kvadratinis, 5 dalių su arba be skyriaus įrankiams. Pagaminti iš išpūsto polipropileno PP. Termopadėklas su dangčiu. Spalva: juoda, mėlyna.

Termopadėklai Dinner Champion III

Termopadėklai Dinner Champion III. Kvadratinis, 6 dalių be skyriaus įrankiams. Pagaminti iš išpūsto polipropileno PP. Termopadėklas su dangčiu. Spalva: juoda, mėlyna.

Termopadėklai Dinner Champion Oval
Termopadėklai Dinner Champion Oval. Ovaliniai, 4 skyrių. Pagaminti iš išpūsto polipropileno PP.  Termopadėklas su dangčiu. Spalva: mėlyna. Atitinka higienos reikalavimus.
Indai termopadėklams Dinner Champion

Indai termopadėklams Dinner Champion: lėkštė kvadratinė, 3/3, lėkštė kvadratinė, 1/2, lėkštė antram pateikalui, 2/3:1/3, lėkštė antram pateikalui, lėkštė gili

Indų dangteliai termopadėklams Dinner Champion

Indų dangteliai termopadėklams Dinner Champion

Melamino indai, dangteliai

Melamino indai,  dangteliai, naudojami su Mobil Classic, EcoClassic, Universal termopadėklais