Putplasčio ir polipropileno termodės šaltam ir karštam maistui

Polipropileno ir putplasčio termodėžes maisto gabenimui,  pagamintos iš lengvos ir tvirtos medžiagos. Temperatūros kontrolei naudojami termoregistratoriai.
Šių prekių įsigysite mūsų interneto parduotuvėje.
Thermo Tower Universali polipropileno dėžė

Thermo Tower Universali polipropileno dėžė. Sprendimas visiems vidaus pervežimams arba pristatant į parduotuves; medžiaga: PP; spalva: mėlyna; saugus kepinių, pyragaičių, pusgaminių ir gabenimas; lengvai valomos, plaunamos indaplovėse; taupoma sandėliavimo vieta, išsiardo;

BOX COMBI UNIVERSAL polipropileno dėžė

BOX COMBI UNIVERSAL polipropileno dėžė. Pagamintos iš išpūsto polipropileno PP; spalva juoda; atitinka higienos reikalavimus; naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose.

BOX COMBI UNIVERSAL LATERAL polipropileno dėžė

BOX COMBI UNIVERSAL LATERAL polipropileno dėžė. Atitinka higienos reikalavimus, naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose, lengvos, bet labai tvirtos, lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

BOX COMBI GN 1-1 polipropileno termodėžes

BOX COMBI GN 1-1 polipropileno termodėžes.  Termodėžė su dangčiu, 12 vietų lentynoms, GN padėklams ir GN indams, lengvai sukraunamos vienos ant kitų ir lengvai atidaromos net sukrautame pavidale.

GN 1-1 COMFORT polipropileno termodėžes

GN 1-1 Comfort polipropileno dėžės  karštam ir šaltam maistui. Termodėžė su dangčiu, patogios rankenos transportavimui, pagamintos iš išpūsto polipropileno.Naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose.

BOX MULTI polipropileno termodėžes

BOX MULTI polipropileno termodėžes.  Atitinka higienos reikalavimus, naudojamos kepyklose, konditerijos cechuose, lengvos, bet labai tvirtos,lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

ECO GN 1-1 polipropileno termodėžes

ECO GN 1/1 polipropileno termodėžes. Atitinka higienos reikalavimus, naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose; lengvos, bet labai tvirtos, lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

BOX Universal polipropileno dėžė

BOX Universal polipropileno dėžė. Termodėžė su dangčiu, patogios rankenos transportavimui, atitinka higienos reikalavimus; naudojamos kepyklose, konditerijos cechuose.

BOX MULTI Universal polipropileno dėžė

BOX MULTI Universal polipropileno dėžė. Termodėžė be dangčio, viršutinė dėžė vietoje dangčio, patogios rankenos transportavimui, atitinka higienos reikalavimus, naudojamos kepyklose, konditerijos cechuose.

Box Meniu termodėžės karštam ir atšaldytam maistui

Box Meniu termodėžės karštam ir atšaldytam maistui. Atitinka higienos reikalavimus, naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose, lengvos, bet labai tvirtos, lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

Box ICE CREAM polipropileno dėžė ledams su žemu dangčiu

Box ICE CREAM polipropileno dėžė ledams su žemu dangčiu. Integruotas termometras,  atskiras skyrius, talpinantis iki 4 šaldymo elementų, pagamintos iš išpūsto polipropileno, lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

Box ICE CREAM polipropileno dėžė ledams

Box ICE CREAM polipropileno dėžė ledams su aukštu dangčiu. Tinka konteineriams su ledais 33/36 ilgio ir 25 cm pločio, patogios rankenos transportavimui, integruotas termometras, atskiras skyrius talpinantis iki 3 šaldymo elementų.

BOX MAXI polipropileno termodėžės

BOX MAXI  polipropileno termodėžė.  Skirtos picai, makaronams, GN konteineriams, tortams, vynui gabenti, patogios rankenos transportavimui;

Collapsible box Vario GN 1-1 sudedama dėžė

Collapsible box Vario GN 1-1 (sudedama dėžė). Termodėžė su dangčiu. Sutaupoma 2/3 sandėliavimo vietos. Atitinka higienos reikalavimus. Naudojamos kepyklose, konditerijos cechuose.

GN 1-2 polipropileno dėžė maistui

GN 1-2 polipropileno dėžė maistui. Termodėžė su dangčiu. Patogios rankenos transportavimui. Atitinka higienos reikalavimus. Naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose.

GN 1-2 Comfort polipropileno dėžės karštam ir šaltam maistui

GN 1-2 Comfort polipropileno dėžės  karštam ir šaltam maistui. Atitinka higienos reikalavimus. Naudojamos maisto tiekimo, transportavimo įmonėse, kavinėse, valgyklose, restoranuose. Lengvos, bet labai tvirtos. Lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

PIZZA Box polipropileno dėžė

PIZZA Box polipropileno dėžė. Skirtos picai, makaronams, tešlai, desertui, pyragaičiams, vynui gabenti. Patogios rankenos transportavimui. Atitinka higienos reikalavimus. Naudojamos kepykloms, konditerijos cechams. Lengvos, bet labai tvirtos. Lengvai valomos ir plaunamos indaplovėse.

BOX CAKE polipropileno termodėžės

BOX CAKE polipropileno termodėžės. Apvali termodėžė su dangčiu. Skirta tortams gabenti. Patogios rankenos transportavimui.

Box Wedding Cake polipropileno dėžė tortams

Box Wedding Cake polipropileno dėžė tortams. Termodėžė didelio torto gabenimui. Gera šiluminė izoliacija. Susideda iš 1 apatinės dalies ir 2 šoninių dalių su inegruotomis rankenomis ir tvirtinimo diržu.

Universalūs šaldantieji dangčiai ir šaldymo elementai

 Universalūs šaldantieji dangčiai ir šaldymo elementai. Tinka šioms dėžėms: Box GN 1/1, Multi GN 1/1- Box Universal ir Multi Universal. Telpa iki 7 šaldymo elementų. Integruotas termometras permanentinei temperatūros kontrolei.