Mašinos, marmeladų, džemų, uogienių, tyrių, padažų, ketčupų, paštetų gamybai

Mašinos pieno, sūrių, jogurtų, marmeladų, džemų, uogienių, tyrių, paštetų, žuvies, konditerijos, žolelių, kosmetikos produktų gamybai
 • Su šiomis mašinomis gaminami tokie konservuoti produktai:
  • uogienės, želė, sirupas, sultys, tyrės, nektarai, vincotto, virtos misos, saldinti vaisiai, šokoladas;
  • garstyčios, padažai, pudros (grietinėlės iš pistacijų) ir lazdyno riešutai);
  • tipiniai regioniniai produktai (eliksyras Pantelleria, koncentruotos vynuogės ir figos, Indijos uogienės ir kt.);
  • pastos ir koncentratai, ledams, alkoholiniams gėrimams (limoncello, limoncello grietinėlės);
  • pikantiški kremai (trumai, paprikos, svogūnai ir pampkinų kremai);
  • tyrės (iš pomidorų ir ankštinių augalų), padažų (daržovių, žuvies ir mėsos), paštetų, daržovių, marinuotų aliejuje ir marinuotuose, ankštiniuose augaluose ir sriubose;
  • tunas ir kitos žuvys aliejuje, buteliuose, įdaruose šviežiems makaronams, polentai, paelijai arba paruoštam valgyti maistui;
  • visi džiovinti produktai kaip obuoliai, abrikosai, pomidorai, grybai, aromatinės žolės, kaštonai;
Kompiuterizuotas multifunkcinis įrenginys BM50 TOP
Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM50 TOP
Skirta gaminti, koncentruoti vakuume ir sterilizuoti iki 135°C, kepti ir koncentruoti vakuume, lengvai apkepti, maišyti vakuume, virti atmosferos slėgiu, pasterizuoti, sterilizuoti.
 
Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM30 TOP
Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM30 TOP
Gaminama produkcija: uogienės, marmeladai, sirupai, želė, vaisių sultys, padažai, alyvuogių marinuotos daržovės, marinuoti, daržovių ir mėsos gaminiai, ankštiniai augalai ir sriubos, pagardai ir viskas, ko reikia šiems procesams
Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM50 EASY D

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM50 EASY D. Gaminama produkcija: uogienės, marmeladai, sirupai, želė, vaisių sultys, padažai, alyvuogių marinuotos daržovės, marinuoti, daržovių ir mėsos gaminiai, ankštiniai augalai ir sriubos, pagardai ir viskas, ko reikia šiems procesams.

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM50 EASY

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BM50 EASY. Kompiuterizuotas įrenginys virimui, koncentravimui ir sterilizavimui iki 100°c.

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina JOLLY CHEF

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina JOLLY CHEFF50-100-200. Kompiuterizuotas įrenginys virimui, koncentravimui ir sterilizavimui iki 100°C.

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BV150

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BV150. Kompiuterizuotas įrenginys virimui, koncentravimui ir sterilizavimui vakuume.

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BV50

Kompiuterizuota multifunkcinė konservavimo mašina BV50 virimui ir koncentravimui vakuume. Gaminamos: uogienės, marmeladai, želė, sirupai, daržovės, marinuotos aliejuje ir marinate, padažai, marinuoti agurkai, daržovių mišiniai, prieskoniai, vaisių sultys ir kt., kas susiję su šiais produktais.

Multifunkcinės virimo ir konservavimo mašinos COOKER

Multifunkcinės virimo ir konservavimo mašinos COOKER

Plikinimo mašinos KAPPA

Plikinimo mašinos KAPPA, skirtos nuplikinimui ir lengvam apvirimui, jomis gaminami: pomidorų padažai, nulupti pomidorai, daržovės, marinuotos aliejuje ir marinate ir atlikti viską ko reikia šiems procesams.

Kompiuterizuoti pasterizatoriai PBG

Kompiuterizuoti pasterizatoriai PBG, kirti pasterizavimui ir sterilizavimui iki 1000C, nulikymui ir virimui garuose. Gamina:pomidorų padažą, nuluptus pomidorus, daržoves, marinuotas aliejuje ir marinate, sultis ir atlieka viską, kas reikalinga šiems procesams

Kompiuterizuoti autoklaviniai sterilizatoriai STERY50

Kompiuterizuoti autoklaviniai sterilizatoriai STERY50. Supakuotų produktų apdorojimas prisotintu garu ir sterilizavimas.

Kompiuterizuoti autoklaviniai sterilizatoriai STERY2000T

Kompiuterizuoti autoklaviniai sterilizatoriai STERY 2000T. Supakuotų produktų sterilizavimui prisotintu garu.

Kompiuterizuoti sterlilizatoriai STERYCOOK

Kompiuterizuoti sterlilizatoriai STERYCOOK. Idealiai tinka maisto produktams gaminti ir aukštai temperatūrai atspariuose induose supakuotų produktų, pvz., stiklo, plastiko taroje ir skardinėse, sterilizavimui Tai kompaktiškas ir visiškai  autonomiškas įrenginys.

Kompiuterizuota žemos temperatūros džiovyklė SBIO40

Kompiuterizuota žemos temperatūros džiovyklė SBIO40. Mašina džiovina žemoje temperatūroje.Skirta žolėms, daržovėms, vaisiams, makaronams džiovinti, nepažeidžia jų aromato, spalvos, skonio.

Kompiuterizuota žemos temperatūros džiovyklė SBIO20

Kompiuterizuota žemos temperatūros džiovyklė SBIO20. Mašina džiovina žemoje temperatūroje 200 C-800C.Skirta žolėms, daržovėms, vaisiams, makaronams džiovinti, nepažeidžia jų aromato, spalvos, skonio.

Pagalbinė mašina-keltuvas krepšeliams pakelti

Pagalbinė mašina-keltuvas krepšeliams pakelti. Mobili sistema, su varikliu, pakabinama ant monobėgio palubėje.

Paruošimo įrenginiai prie konservavimo mašinų

Paruošimo įrenginiai prie konservavimo mašinų.  daržovių pjaustymo mašina; stalviršiai; celiuliozės ir akmens ekstraktorius; prie grindų tvirtinama daržovių pjaustymo mašina; prie grindų tvirtinami smulkintuvai; prie grindų tvirtinami  pulperiai ir akmenukų ekstraktoriai; maišytuvai; hidropresas; vaisių smulkintuvas su bunkeriu.

Pakavimo įrenginiai prie konservavimo mašinų

Pakavimo įrenginiai prie konservavimo mašinų.  Džiovinimo stalas su produktų surinkimo tanku; tūrinio pripildymo mašina DOSAECO; tūrinio pripildymo mašina DOSATOP; stalinė tūrinio pripildymo mašina DOSATAB; įĮpakavimo mašina; pusiau automatinė etikečių markiravimo mašina GROLL.

Pagalbiniai įrenginai pieno perdirbimui

Pagalbiniai įrenginiai pieno perdirbimui - sūrių ir jogurtų, pasterizuoto pieno gamybai