Linijinio judėjimo sistemos iš aliuminio profilių

Bet kokių mechaninių ir automatizavimo sistemų procesų vyksmas užtikrinamas progresyviais sukamaisiais ir linijiniais judesiais.
Nepriklausomai nuo to, koks yra šio proceso tipas, bet koks judesys sistemos ašimis turėtų vykti taip, kad jis būtų tolygus ir stabiliai palaikomas.
Dirbant bet kokiomis apkrovomis ir greičiais būtina mažinti trintį, kad išlaikyti reikiamas tolerancijas.
Dėl šios priežasties atraminės konstrukcijos gaminamos iš grūdinto plieno.
Siekiant užtikrinti ilgalaikę veikimo kokybę, guolių paviršiai yra padengti veltinio dangalais ir apsauginėmis rankovėmis.
Laikantis aukščiau minėtų reikalavimų ir pritaikant papildomas dizaino galimybes, įgyvendinami sprendimai, skirti įvairiai darbo aplinkai ir įvairioms apkrovoms.
Guolių sistemos ir aliuminio profilio rėmai leidžia realizuoti praktinius sprendimus ir išvengti nereikalingų sistemos apkrovų.
Paviršinių profilių kanalų struktūra užtikrina lengvą bet kokių papildomų dalių integraciją bei palengvina reguliavimą.
Įvairių variklių linijinių judesių ašimis integracija ir koordinacija užtikrinama valdiklių pagalba per valdymo įtaisą ir valdymo plokštę.
Guolių mazgai skirti dirbti sunkiomis sąlygomis, tokia sistema užtikrina praktiškai bet kuriuos ašinio judėjimo sprendimus pagal pasirenkamų kategorijų taikymo sritį. Guolių mazgai būna įvairių dydžių ir su papildomais sprendimais.
Siūlomų linijinių sistemų populiarumą apsprendžia tai, kad jos pagaminamos per labai trumpą laiką, ir sąlyginai nedidelėmis išlaidomis.