Kilimėliai ir takeliai sandėlių grindims

Kilimėliai ir takeliai sandėlių grindims

  • Sandėlių grindų kilimėliai yra grindų dangos, turinčios puikų atsparumą dilimui ir plyšiams.
  • Jie skirti naudoti kaip grindų danga, lentynose ir visose kitose pramoninės paskirties dirbtuvėse.
  • Naudojami taip pat prie mašinų ir bet kurioje vietoje, kur daiktai lengvai juda ant stalų, vežimėlių, transporto priemonių, automobilių dėžių.
  • Ergonomiški kilimėliai, atsparūs praskiestoms rūgštims ir šarmams.

Kilimėlių katalogas>>>

752 RIBN ROLL 3 mm, smulkūs brūkšneliai kilimėliai-takeliai sandėliams

Takeliai sandėliams 752 RIBN ROLL 3 mm, smulkūs brūkšneliai. Naudojami kaip grindų danga arba kaip papildoma sukibimo ir apsaugos priemonė, arba kaip darbo stalo įdėklai ant įrankių dėžių, darbo suolų, stalviršių, spintelių ir lentynų, kad apsaugotų nuo įbrėžimų

750 RIBN ROLL 3 mm, smulkūs brūkšneliai, pilki kilimėliai-takeliai sandėliams

750 RIBN ROLL 3 mm, smulkūs brūkšneliai. Pilki kilimėliai-takeliai sandėliams. Naudojami kaip grindų danga, lentynų įdėklai ir visose pramonės srityse dirbtuvėse, šalia mašinų ir bet kur, kur daiktai gali slysti ant darbastalių, vežimėlių, automobilių ar sunkvežimių kabinų.

750RS RIBN ROLL 3 mm, smulkūs brūkšneliai, kilimėliai-takeliai riebaluotoms grindims

750RS RIBN ROLL 3 mm, smulkūs brūkšneliai, kilimėliai-takeliai riebaluotoms grindims. Naudojami kaip grindų danga, lentynų įdėklai ir visose pramonės srityse dirbtuvėse, šalia mašinų ir bet kur, kur daiktai gali slysti ant darbastalių, vežimėlių, automobilių ar sunkvežimių kabinų.

752 RIBN ROLL, 3 mm, išilginės linijos, takeliai nelygioms grindims

752 RIBN ROLL, 3 mm, išilginės linijos, takeliai nelygioms grindims. Naudojami kaip grindų danga, lentynų įdėklai ir visose pramonės srityse dirbtuvėse, šalia mašinų ir bet kur, kur daiktai gali slysti ant darbastalių, vežimėlių, automobilių ar sunkvežimių kabinų. Atsparūs atskiestoms rūgštims ir šarmams.

751 RIBN ROLL,6 mm,smulkūs brūkšneliai, kilimėliai-takeliai sandėliams

751 RIBN ROLL, takeliai grindims, 6 mm storio, smulkūs brūkšneliai. Naudojami kaip grindų danga, lentynų įdėklai ir visose pramonės srityse dirbtuvėse, šalia mašinų ir bet kur, kur daiktai gali slysti ant darbastalių, vežimėlių, automobilių ar sunkvežimių kabinų. Atsparūs atskiestoms rūgštims ir šarmams.

753 RIBN ROLL takeliai nelygioms grindims 6 mm, išilginės linijos

753 RIBN ROLL takeliai nelygioms grindims 6 mm, išilginės linijos. Skirtas naudoti kaip grindų danga, pagrindas lentynoms ir visoms kitoms pramoninėms reikmėms dirbtuvėse, mašinose ir kt.bet kur, kur daiktai lengvai juda ant stalų, vežimėlių.

737 Diamond Plate Runner takeliai sandėliams, su neslidžiu paviršiumi, 4,7 mm storio

737 Diamond Plate Runner takeliai sandėliams, su neslidžiu paviršiumi, 4,7 mm storio. Patvari pramoninė grindų danga su neslidžiu lakštiniu paviršiumi.Skirti nelygioms grindims.

746 Checkn ROLL, 3 mm storio pramoninių zonų takeliai iš nitrilo gumos

746 Checkn ROLL, 3 mm storio pramoninių zonų takeliai iš nitrilo gumos. Gali būti naudojamas kaip grindų danga arba kaip papildoma sukibimo ir apsaugos priemonė Kaip darbo stalo įdėklai ant įrankių dėžių, darbo suolų, stalviršių, spintelių ir lentynų, kad apsaugotų paviršius nuo įbrėžimų.