Biologinis riebalų ir organikos skaidymas

Biologinis riebalų ir organikos skaidymas
  • Tai priemonės, kurios skirtos valymo darbams, riebalų pašalinimui, atblokavimui ir kt.
  • Tai sprendimai, užtikrinantys maksimalią švarą, paprastumą, saugą namuose ir pramonės įmonėse, įstaigose, transporto kompanijose, mechaninių ir elektroninių darbų dirbtuvėse.
  • Fermentai nepavojingi žmonių sveikatai, neteršia aplinkos, jie ne tik gerai išvalo, nuplauna, palaiko gerą švarą ir higieną, bet ir  palengvina nuotekų įrenginių darbą, panaikina nemalonų kvapą, ištirpdo kanalizacijos vamzdžių kamščius.
  • Fermentai puikiai suskaido tokias medžiagas kaip: krakmolą, riebalus, baltymus, fekalijas, celiluliozę, gliukozę ir kitas.
  • Šie produktai ypač reikalingi tokiems žmonėms, kurie alergiški ar jautrūs įvairiems cheminiams plovikliams ir valikliams, kurių šeimose yra yra ligonių ar mažų vaikų.

Įsigyti šių produktų galite mūsų parduotuvėje:

Fermentinės valymo priemonės kavinių, restoranų, viešbučių virtuvėms

Mes siūlome Jums produktus, kurių sudėtyje fermentai (baltymai). Fermentai nepavojingi žmonių sveikatai, neteršia aplinkos, jie ne tik gerai išvalo, nuplauna, palaiko gerą švarą ir higieną, bet ir  palengvina nuotekų įrenginių darbą, panaikina nemalonų kvapą, ištirpdo kanalizacijos vamzdžių kamščius.Fermentai puikiai suskaido tokias medžiagas kaip: krakmolą, riebalus, baltymus, fekalijas, celiluliozę, gliukozę ir kitas.  Fermentiniai produktai reikalingi ir įmonėms, kurios rūpinasi savo personalo ir klientų sveikata, gamina sveikus ir naudingus produktus ar rūpinasi švaria aplinka. Fermentinai produktai ne tik efektyvūs, bet ir padeda taupyti lėšas.Tais atvejais, kai fermentainiai preparatai naudojami riebalų gaudyklių tvarkymui ir riebalų skaidymui didelėse įmonėse, kavinių, restoranų, viešbučių, maisto cechų virtuvėse, riebalų gaudyklių aptarnavimo išlaidos sumažėja apie 4 kartus.

Bakterijos kanalizacijai+fermentai kanalizacijos veikimo atstatymui

BIOMAX produktų linija: bakterijos kanalizacijai + fermentai

Aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės

Aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės.Tai produktai, kurie atitinka Ekologinio ženklo reikalavimus, ką vartotojams garantuoja inovatyvios fermentų technologijos pranašumai.

Virtuvės ir vonios priežiūros priemonės
Aplinkai draugiškos virtuvės ir vonios priežiūros priemonės
Židinių, dūmtraukių, kuro degimo katilų, cirkuliacinių šildymo sistemų priežiūros priemonės

Židinių, dūmtraukių, kuro degimo katilų, cirkuliacinių šildymo sistemų priežiūros priemonės

Bakterijos kanalizacijai, fermentai-privataus namo, nedidelės įmonės užsikišusių kanalizacijos vamzdžių išvalymui

Bakterijos kanalizacijai + fermetai -  privataus namo, nedidelės įmonės užsikišusių kanalizacijos vamzdžių išvalymui