Aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės

Aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės
 • Tai produktai, kurie atitinka Ekologinio ženklo reikalavimus, ką vartotojams garantuoja inovatyvios fermentų technologijos pranašumai.
 • Ekologinio ženklo sertifikavimas.
 • Ekologinio ženklo sistema yra pripažinta visose Europos Sąjungos valstybėse narėse ir suteikia garantiją vartotojams, kad produktai yra veiksmingi ir draugiški aplinkai.
 • Produktai turi įrodyti sumažintą poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą (žaliavų, parinkimas gamybos procesas, naudojimas, atliekų šalinimas ir apdorojimas).
 • Šie aplinkosaugos reikalavimai grindžiami objektyviais kriterijais, moksline verte ir išvardyti griežtoje sertifikavimo ir kontrolės sistemoje.
 • Produktai, kurie atitinka ekologinio ženklo reikalavimus, garantuoja saugų jų vartojimą bei sudaro galimybę vartotojams naudotis novatoriška fermentacijos technologija.
 • Fermentai 100% biologiškai suyra.
 • Fermentai - tai baltymai, kurie visas organines medžiagas paverčia vandenyje tirpiais dariniais.
 • Šiuos darinius lengviau ir žymiai greičiau suskaido bakterijos, kurios šiuos organinius darinius paverčia į natūralias gamtines medžiagas (vandenį, deguonį).
Produktų ypatumai:
 • Realco yra pirmoji kompanija, kuri gauna ekologinį ženklą už fermentinius produktus!
 • Realco ekologinio ženklo produktų garantijos: receptūra paruošta remiantis augalinės kilmės junginiais; nekenksmingi produktai;  greitai ir lengvai biologiškai skaidomi; 100% suskyla be žalos gamtai.

Įsigyti šių produktų galite mūsų parduotuvėje:

Fermentinės valymo priemonės kavinių, restoranų, viešbučių virtuvėms

Mes siūlome Jums produktus, kurių sudėtyje fermentai (baltymai). Fermentai nepavojingi žmonių sveikatai, neteršia aplinkos, jie ne tik gerai išvalo, nuplauna, palaiko gerą švarą ir higieną, bet ir  palengvina nuotekų įrenginių darbą, panaikina nemalonų kvapą, ištirpdo kanalizacijos vamzdžių kamščius.Fermentai puikiai suskaido tokias medžiagas kaip: krakmolą, riebalus, baltymus, fekalijas, celiluliozę, gliukozę ir kitas.  Fermentiniai produktai reikalingi ir įmonėms, kurios rūpinasi savo personalo ir klientų sveikata, gamina sveikus ir naudingus produktus ar rūpinasi švaria aplinka. Fermentinai produktai ne tik efektyvūs, bet ir padeda taupyti lėšas.Tais atvejais, kai fermentainiai preparatai naudojami riebalų gaudyklių tvarkymui ir riebalų skaidymui didelėse įmonėse, kavinių, restoranų, viešbučių, maisto cechų virtuvėse, riebalų gaudyklių aptarnavimo išlaidos sumažėja apie 4 kartus.

Bakterijos kanalizacijai+fermentai kanalizacijos veikimo atstatymui

BIOMAX produktų linija: bakterijos kanalizacijai + fermentai

Biologinis riebalų ir organikos skaidymas

Biologinis riebalų ir organikos skaidymas

Virtuvės ir vonios priežiūros priemonės
Aplinkai draugiškos virtuvės ir vonios priežiūros priemonės
Židinių, dūmtraukių, kuro degimo katilų, cirkuliacinių šildymo sistemų priežiūros priemonės

Židinių, dūmtraukių, kuro degimo katilų, cirkuliacinių šildymo sistemų priežiūros priemonės

Bakterijos kanalizacijai, fermentai-privataus namo, nedidelės įmonės užsikišusių kanalizacijos vamzdžių išvalymui

Bakterijos kanalizacijai + fermetai -  privataus namo, nedidelės įmonės užsikišusių kanalizacijos vamzdžių išvalymui