Cheminių produktų laikymo stelažai

Cheminių medžiagų laikymo stelažai leidžia patogiai, vertikalioje padėtyje laikyti įvairių talpų konteinerius ir statines horizontalioje arba vertikalioje padėtyje, priklausomai nuo darbo vietos reikalavimų ir apribojimų.
Lentynos, kuriose įrengti padėklai, užtikrina papildomą apsaugą pavojingų medžiagų perkėlimo ir naudojimo metu.
 
Cheminių produktų saugojimo stelažai, mod. KG-GR-100

Cheminių produktų saugojimo stelažai, mod. KG-GR-100. Lentynos su padėklais prasiliejimams. 3 arba 4 cinkuotos lentynos su vonelėmis

Cheminių produktų saugojimo stelažai, mod. KG-GR-100 grotelinės lentynos

Cheminių produktų saugojimo stelažai, mod. KG-GR-100, grotelinės lentynos

Stelažas su lentynomis, su PE gaudyklėmis prasiliejimams

Stelažas su lentynomis, su PE gaudyklėmis prasiliejimams. Konstrukcija iš cinkuoto rėmo su rankenomis, lentynos kas 25 mm ir padėklų pavidalo lentynos, pagamintos iš cinkuoto plieno lakšto su polietileno (PE) įdėklu
 

Stelažai su grotelinėmis lentynomis ir PE padėklais

Stelažai su grotelinėmis lentynomis ir PE padėklais. Konstrukcija iš cinkuoto rėmo su 25 mm lentynų laikikliais ir grotelinėmis lentynomis, pagamintos iš cinkuoto plokščio plieno ir vienos apatinės lentynos, su surinkimo dėklu (30 L)
 

Lentyniniai stelažai, lentynos iš nerūdijančio plieno KG-GR

Lentyniniai stelažai, lentynos iš nerūdijančio plieno KG-GR. Skirti korozinių medžiagų, rūgščių, šarmų ir pavojingų bei kenksmingų skysčių laikymui mažuose konteineriuose.
 

Lentyniniai stelažai GR1, grotuotos lentynos, nuotėkų surinkimo vonia

Lentyniniai stelažai GR1, grotuotos lentynos, nuotėkų surinkimo vonia. Stelažas patalpintas ant padėklo (210 l), kurio paviršius didesnis nei lentyna, su tinkleliu, palengvinančiu saugų skysčių ištekėjimą.

Lentyniniai stelažai GR3, grotuotos lentynos, nuotėkų surinkimo vonia

Lentyniniai stelažai GR1, grotuotos lentynos, nuotėkų surinkimo vonia. Skirti saugoti pavojingas medžiagas (degias ir nedegias) mažuose konteineriuose, kurių prasiliejimai turi būti minimalūs.

Stelažai horizontaliam 60L statinių laikymui AR 1150, AR 2000

Stelažai horizontaliam 60L statinių laikymui AR 1150, AR 2000. Surinkimo vonia tvirtinama prie rėmo virš grindų (40 mm tarpas), tai leidžia lengvai valyti aplink stelažą.
 

Stelažai horizontaliam 200L statinių laikymui A-B

Stelažai horizontaliam 200L statinių laikymui A-B. Daugiafunkcinė stelažų lentynų sistema, skirta saugoti ir kasdien naudoti pavojingas medžiagas (degias ir nedegias) 200 litrų statinėse horizontalioje padėtyje.
 

Modulinė sistema STR horizontaliam arba vertikaliam statinių laikymui

Modulinė sistema STR horizontaliam arba vertikaliam statinių laikymui. Naudojamas saugoti ir kasdien naudoti pavojingas medžiagas (degias ir nedegias) 200 litrų statinėse horizontalioje padėtyje.

Modulinė sistema WSP horizontaliam arba vertikaliam 60 ir 200 L statinių laikymui

Modulinė sistema WSP horizontaliam arba vertikaliam 60 ir 200 L statinių laikymui. Naudojama pastoviai užfiksuoti pastatų viduje esančius konteinerius ir statines.

Sandėliavimo stelažai FR horizontaliai laikomoms statinėms

Sandėliavimo stelažai FR horizontaliai laikomoms statinėms. Prasiliejimų surinkimo vonia iš cinkuoto plieno lakšto (3 mm) (210 l) užtikrina nuotekų surinkimą.
 

Stelažai G-PR2 statinėms ant palečių

Stelažai G-PR2 statinėms ant palečių. Stelažas, skirtas saugoti pavojingas medžiagas 200 litrų statinėse

Stelažai G-PR3 statinėms ant palečių

Stelažai G-PR3 statinėms ant palečių. Sertifikuota talpykla, pagaminta iš labai patvaraus, 3 mm plieno lakšto, suvirinto ir cinkuoto, be santvaros.

Stelažai G-KR, skirti IBC-KTC tipo talpoms

Stelažai G-KR, skirti IBC-KTC tipo talpoms. Dviejų lygių stelažas pavojingoms medžiagoms laikyti KTC / IBC 1000 l talpos induose.

Pusiau atviri stelažai WSC GE, skirti statinėms

Pusiau atviri stelažai WSC GE, skirti statinėms. Kompaktiškas, modulinis dizainas apima šonines plokštes, pagamintas iš lakštinio plieno, skersines skersines sijas, skirtas karštai cinkuotoms grotelėms įrengti, kad būtų užtikrinta aukšta apsauga nuo korozijos.
 

Plieninė padėklinė vonia steažams su padėklais WSR-B

Plieninė padėklinė vonia stelažams su statinėmis ant padėklų WSR-B. Nuolatinių prasiliejimų nuo stelažų surinkimui saugant statines su pavojingais, degiais, labai degiais ir ypač degiais skysčiais.
 

Plieninė padėklinė vonia stelažams su WSR-B konteineriams ant padėklų

Plieninė padėklinė vonia stelažams su WSR-B IBC, KTC konteineriams ant padėklų

Polietileninė padėklinė vonia stalažams su talpomis PE-RW

Polietileninė padėklinė vonia stalažams su talpomis PE-RW. Naudojamas nuolatiniam IBC / KTC konteinerių ar 200 l / 60 l statinių, esančių ant padėklų lentynų, nuotėkio surinkimui.
 

Pakabinamos prasiliejimų surinkimo vonios paletiniams stelažams

Pakabinamos prasiliejimų surinkimo vonios paletiniams stelažams. Pakabinamos atskiruose padėklų stelažų lygiuose, naudojamas saugoti pavojingų, degių, labai degių ir ypač degių skysčių statines, kad visos nuotėkos būtų sulaikytos jų susidarymo vietoje.